Kontakt

“Ogród”, ul. Oczapowskiego 10 m. 6, 01-843 Warszawa,
Wydawca czasopisma: Siedleckie Towarzystwo Naukowe.
Email: [email protected]
Telefon dla spraw pilnych: 602 515 562
Osoba do kontaktu: prof. UPH dr hab. Antoni Czyż

Wsparcie


Wobec wykreślenia „Ogrodu”, na Boże Narodzenie 2017, z planu wydawniczego Instytutu Filologii Polskiej i Logopedii UPH w Siedlcach koszty składu i edycji podstawowej liczby egzemplarzy tego numeru pokrył Antoni Czyż z prywatnych funduszy, przeznaczonych w zasadzie na zdrowie (płatne zastrzyki w oczy, ratujące wzrok).

Osoby chcące wesprzeć Ogród w jakiejkolwiek formie zapraszamy do kontaktu z Redakcją: [email protected] Już teraz uprzejmie dziękujemy!

Aktualizacja 2018.08

Drukowany Ogród nr. 31-34 mógł się ukazać tylko dzięki dobrowolnej pomocy ludzi dobrej woli. Nasze podziękowania za wkład finansowy w edycję kwartalnika otrzymują – każdy z osobna:

  • Paweł Kowalczyk, lekarz weterynarii (Warszawa)
  • dr. hab. Violetta Machnicka (Łódź)
  • prof. Antoni Czyż (Warszawa)

Z wdzięcznością,
Redakcja

Wydruk


„Ogród” ma dwie postacie edytorskie. Podstawowa jest, od tego numeru, edycja cyfrowa pisma dostępna bezpłatnie pod adresem: https://www.ogrod-nauk.pl. Wtórna jest edycja papierowa – osoby zainteresowane lekturą egzemplarza drukowanego na papierze mogą zamówić go pisząc na adres Redakcji: [email protected]

Współpraca


Informacje dla Autorów:

Teksty prosimy nadsyłać wyłącznie w postaci cyfrowej jako pliki w edytorze Word pocztą komputerową, jako załącznik do listu elektronicznego (zwykły załącznik, nie skompresowany) na adres: [email protected] Redakcja prosi Autorów o podawanie pełnych imion w tekście głównym i przypisach rozpraw. Prosimy też o końcową bibliografię (z pełnymi imionami) oraz streszczenie tekstu. Prosimy wreszcie każdego Autora o notkę biograficzną o sobie z dzienną datą urodzenia (ten wymóg nie dotyczy Autorek) oraz o fotografię. Redakcja pisma pracuje społecznie. „Ogród” nie wypłaca Autorom honorariów.